+421 41 438 29 90-1
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ako k nám

Smer zo: Žiliny:

V Žiline pokračovať smerom na Čadcu, približne po 30 km odbočiť vpravo do Oščadnice, cca po 200 m jazdy sa nachádza kruhový objazd. Od kruhového objazdu treba pokračovať smerom do centra dediny (rovno). Po 4 km jazdy sa nachádzate v centre dediny, kde uvidíte kostol a na malej križovatke nachádzajúcej sa priamo pred kostolom treba pokračovať stále rovno smerom na „Oščadnica Laliky" asi tak 6 km. Potom sa ocitnete v časti obce nazývanej Laliky (konečná linkových autobusov) odkiaľ je náš penzión vzdialený iba 200 m. V Časti Laliky musíte pokračovať rovno smerom do osady Závozy, v ktorej sa nachádza aj náš penzión, nie vpravo smerom k sedačkovej lanovke.

Smer z: Mosty u Jablunkova - Svrčinovec - Čadca:


V Čadci na prvej aj na druhej svetelnej križovatke pokračovať rovno na Žilinu, cez tunel. Cca po 5 km odbočiť do prava podľa dopravného značenia a po prejdení odbočovacím pruhom potom do ľava na Oščadnicu. Prejsť približne 600m po starej ceste a odbočiť do ľava opäť smer Oščadnica. Potom sa už nachádzate v Oščadnici, po cca 400 m jazdy je kruhový objazd. Od kruhového objazdu treba pokračovať smerom do centra dediny (vpravo). Po 4 km jazdy sa nachádzate v centre dediny, kde uvidíte kostol a na malej križovatke nachádzajúcej sa priamo pred kostolom treba pokračovať stále rovno smerom na „Oščadnica Laliky" ešte asi tak 6 km. Potom sa ocitnete v časti obce nazývanej Laliky (konečná linkových autobusov) odkiaľ je náš penzión vzdialený iba 200 m. V Časti Laliky musíte pokračovať rovno smerom do osady Závozy, v ktorej sa nachádza aj náš penzión, nie vpravo smerom k sedačkovej lanovke.

*v prípade náhodnej uzávierky tunela na druhej svetelnej križovatke vpravo a po 6 km jazdy odbočiť vľavo do Oščadnice, odkiaľ budete pokračovať na kruhový objazd a na ňom vpravo. Od kruhového objazdu treba pokračovať smerom do centra dediny (vpravo). Po 4 km jazdy sa nachádzate v centre dediny, kde uvidíte kostol a na malej križovatke nachádzajúcej sa priamo pred kostolom treba pokračovať stále rovno smerom na „Oščadnica Laliky" ešte asi tak 6 km. Potom sa ocitnete v časti obce nazývanej Laliky (konečná linkových autobusov) odkiaľ je náš penzión vzdialený iba 200 m. V Časti Laliky musíte pokračovať rovno smerom do osady Závozy, v ktorej sa nachádza aj náš penzión, nie vpravo smerom k sedačkovej lanovke.

 

Smer z: Makov - Čadca:

 

Na prvej svetelnej križovatke vpravo na druhej svetelnej križovatke pokračovať rovno na Žilinu cez tunel. Cca po 5 km odbočiť do prava podľa dopravného značenia a po prejdení odbočovacim pruhom potom do ľava na Oščadnicu. Prejsť približne 600m po starej ceste a odbočiť do ľava opäť smer Oščadnica. Potom sa už nachádzate v Oščadnici, po cca 400 m jazdy je kruhový objazd. Od kruhového objazdu treba pokračovať smerom do centra dediny (vpravo). Po 4 km jazdy sa nachádzate v centre dediny, kde uvidíte kostol a na malej križovatke nachádzajúcej sa priamo pred kostolom treba pokračovať stále rovno smerom na „Oščadnica Laliky" ešte asi tak 6 km. Potom sa ocitnete v časti obce nazývanej Laliky (konečná linkových autobusov) odkiaľ je náš penzión vzdialený iba 200 m. V Časti Laliky musíte pokračovať rovno smerom do osady Závozy, v ktorej sa nachádza aj náš penzión, nie vpravo smerom k sedačkovej lanovke.

*v prípade náhodnej uzávierky tunela pokračovať na oboch svetelných križovatkách vpravo. a po 6 km jazdy odbočiť vľavo do Oščadnice, odkiaľ pokračovať na kruhový objazd a na ňom vpravo, od kruhového objazdu treba pokračovať smerom do centra dediny. Po 4 km jazdy sa nachádzate v centre dediny, kde uvidíte kostol a na malej križovatke nachádzajúcej sa priamo pred kostolom treba pokračovať stále rovno smerom na „Oščadnica Laliky" ešte asi tak 6 km. Potom sa ocitnete v časti obce nazývanej Laliky (konečná linkových autobusov) odkiaľ je náš penzión vzdialený iba 200 m. V Časti Laliky musíte pokračovať rovno smerom do osady Závozy, v ktorej sa nachádza aj náš penzión, nie vpravo smerom k sedačkovej lanovke.

 

Smer zo: Zwardoň - Skalité - Oščadnica.

 

Po príjazde do Oščadnice z obce Skalité na križovatke pri bielom kríži, je potrebné odbočiť doľava smerom do časti „Oščadnica Laliky" asi tak po 3 km sa ocitnete v časti obce nazývanej Laliky (konečná linkových autobusov) odkiaľ je náš penzión vzdialený iba 200 m. V Časti Laliky musíte pokračovať rovno smerom do osady Závozy, v ktorej sa nachádza aj náš penzión, nie vpravo smerom k sedačkovej lanovke.