Rodinné oslavy

Oslávte spoločne s nami vaše jubileum, krstiny, sväté prijímanie, promócie, či inú dôležitú udalosť vo vašom živote. Poskytneme vám podmienky na strávenie príjemných chvíľ s blízkymi a priateľmi podľa Vašich požiadaviek. Tradičné, aj netradičné jedlá, výzdoba a ústretový personál budú pre vás a vašich blízkych ideálnym miestom.

 
View the embedded image gallery online at:
https://www.penzionsolisko.sk/sk/sluzby/eventy#sigProIdc00292e340

Svadby

Keď sa dva životy spoja do jedného, je to rozhodne dôvod na veľkolepú oslavu. Priestory našej reštaurácie vám to dokonale umožnia. Stačí si len vybrať, o ostatné sa postaráme my.

 
View the embedded image gallery online at:
https://www.penzionsolisko.sk/sk/sluzby/eventy#sigProIda69cae1c91

Teambuilding

Firemná akcia, či iné podujatie v našom penzióne pre vás, vašich zamestnancov, či obchodných partnerov, bude tou najväčšou odmenou. Ubytovanie, reštaurácia, vináreň, oddych vo wellness centre, kvalitná gastronómia, toto všetko vám môžeme ponúknuť.

A ako to všetko ozvláštniť? Čo tak ochutnávka vín z malých slovenských viníc, sprevádzaná odborným slovom certifikovaného someliera? Alebo degustácia kvalitných destilátov zo Chateu Selešťany spojená s odborným výkladom? K ochutnávkam pripravíme občerstvenie podľa vášho želania. Celkovú atmosféru môže doprevádzať ľudová hudba z Kysúc a o tanečnú zábavu sa postará DJ. Výber je len na vás.

 

Ponúkame:

  • Prenájom priestorov reštaurácie pre max. 40 osôb
  • prenájom priestorov vinárne pre cca 14 osôb
  • nastieranie stolov, základná výzdoba
  • Priestranné parkovisko
  • Ubytovanie priamo v penzióne
  • wellness (bazén, vírivka, 2 sauny)

View the embedded image gallery online at:
https://www.penzionsolisko.sk/sk/sluzby/eventy#sigProId3ae308fdd9